وکیل

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

ممکن است شما یا اطرافیانتان در مورد مسئله‌ای به مشکل حقوقی برخورده باشید که در وهله اول به فکر استفاده از تجربیات یک وکیل یا کارشناس حقوقی افتاده باشید.

متاسفانه بسیاری از افراد که در مورد موضوعی خاص با مشکلات حقوقی مواجه می‌شوند یا به دلیل انجام تخلفی علیه آن شکایت شده است، بدون گرفتن مشورت از اشخاص متخصص در زمینه مسائل حقوقی، شخصا مراحل قانونی شکایت و غیره را انجام می‌دهند.

در چنین شرایطی که اشخاص بدون داشتن اطلاعات حقوقی اقدام به تنظیم شکایت می‌کنند، به احتمال زیاد در جریان فرآیند شکایت دچار مشکلات فراوانی خواهند شد و چه بسا به دردسر خواهند افتاد.

در مورد اخذ مشاوره حقوقی تفاوت خاصی میان شکایت حقوقی و کیفری نمی‌کند و در هر صورت باید از تجربیات وکلای دادگستری و کارشناسان حقوقی استفاده کنید.

تجربه ثابت کرده است که رسیدگی به پرونده و طرح دعاوی حقوقی در مراجع قضایی بدون داشتن وکیل و استفاده از مشاوره حقوقی عملا فرآیند دادرسی را برای طرفین با مشکل مواجه می‌کند.

بنابراین بهتر است در همان مراحل ابتدایی طرح دعوا اقدام به اخذ وکیل نمایید تا روند رسیدگی به شکایت به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تصور برخی افراد این است که شکایت مطروحه باتوجه به این که پیچیدگی خاصی نداشته و مسائل جزئی در آن مطرح است، داشتن یا نداشتن وکیل تاثیر چندانی در نتیجه پرونده ندارد و در نهایت رای به نفع آن‌ها صادر خواهد شد.

چنین تصوری کاملا اشتباه و زیان بار است و افرادی که با اطمینان کاذب از این که پیروز دعوا می‌شوند، از داشتن وکیل یا مشاوره حقوقی استفاده نمی‌کنند و یقینا زیان آن را در مراحل دادرسی مشاهده خواهند کرد.

گفتنی است که امروزه حوزه وکالت تخصصی شده است و بسیاری از وکلا در یکسری موضوعات حقوقی فعالیت کرده و پرونده قبول می‌کنند.

بنابراین در مورد پرونده‌های خاص به وکلای متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا شاهد نتیجه بهتر در روند رسیدگی به پرونده باشید. در قانون ایران برای اقامه دعاوی حقوقی الزامی برای داشتن وکیل برای طرفین وجود ندارد و این موضوع کاملا به اراده و اختیار طرفین بستگی دارد.

در واقع ممکن است که شرایط داشتن وکیل برای برخی از افراد وجود نداشته باشد که در این صورت می‌توانند از مشاوره حقوقی استفاده کنند.

بسیاری از اشخاص توانسته‌اند که بدون بهره مندی از وکیل و صرفا با استفاده از مشاوره حقوقی به نتیجه دلخواه خود در دعاوی مختلف برسند.

مشاوره حقوقی توسط وکیل 24 به صورت تخصصی در تمام مسائل حقوقی و کیفری انجام می‌شود و در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی داشتید، می‌توانید به این سامانه مراجعه کرده و از خدمات و امکانات حقوقی آن استفاده کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی وکیل 24 یکی از راه‌های ساده برای بهره‌مندی از اطلاعات حقوقی است که مورد استفاده بسیاری از موکلین ما است.

در هر صورت شرایطی را برای تمامی اشخاص از سراسر کشور و حتی خارج از کشور فراهم کردیم تا اگر به مشاوره حقوقی نیاز داشتید، در اسرع وقت بهترین خدمات حقوقی را در اختیارتان قرار دهیم.

منظور از مشاوره حقوقی چیست؟

ممکن است که در مورد مسائل مختلفی به مشاور مراجعه کرده باشید برای حل مشکلات خود از مشاوره‌های چنین افرادی استفاده کرده باشید.

امروزه اشخاص زیادی در ارتباط موضوعات گوناگون به افراد متقاضی مشاوره می‌دهند که در اغلب مواقع کارساز خواهد بود.

در مورد موضوعات حقوقی نیز رویه به همین صورت است و افرادی که به عنوان مشاور حقوقی شناخته می‌شوند، در ارتباط با مسائل این چنینی مشاوره‌های مختلفی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

مشاوره حقوقی در واقع ارائه راهکارهای گوناگونی برای حل و فصل مشکلات حقوقی است و توسط متخصصان این حوزه انجام می‌شود.

بودن مشاور حقوقی در کنار شما برای رسیدگی و حل و فصل مشکل حقوقی که برایتان ایجاد شده است، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

گفتنی است که شاید در برخی از مواقع ارائه مشاوره حقوقی منجر به رسیدن به خواسته شما نشود اما یقینا اطلاعاتی که مشاور به شما ارائه می‌کند، می تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد.

موضوعات ارائه شده در مشاوره حقوقی نامحدود است و صرفا به یکسری مسائل خاص محدود نمی‌شود. در واقع مشاوران حقوقی این توانایی را دارند تا به اغلب مسائل حقوقی پاسخ دهند که البته باید در این زمینه تخصص مشاوران نیز اهمیت دارد.

شماره گرفتن

مشاوره حقوقی صرفا توسط وکیل دادگستری انجام می‌شود؟

یکی از سوالاتی که ممکن است در این زمینه مطرح شود آن است که مشاوران حقوقی در واقع وکیل هستند؟ مشاوره حقوقی توسط وکیل ارائه می‌شود؟ غیر از وکلا اشخاص دیگر می‌توانند مشاوره حقوقی ارائه دهند؟

در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که مشاوره حقوقی هم توسط وکیل انجام می‌شود و هم توسط اشخاصی که وکیل نیستند، صورت می‌گیرد.

در واقع افرادی هستند که شغل اصلی آن‌ها وکالت است و در کنار آن اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می‌کنند. البته مشاوره حقوقی بخشی از شغل وکالت محسوب می‌شود و دو جزو جدا ناپذیر از هم هستند.

همچنین سایر افراد ممکن است که رسما وکیل نباشند اما دارای پروانه مشاوره حقوقی از مراجع ذی ربط هستند که در این صورت به اقتضای شغل خود انواع مشاوره‌های حقوقی را انجام می‌دهند.

در هرصورت افرادی که به عنوان مشاوره حقوقی شناخته می‌شوند، باید از دانش و اطلاعات کافی در این زمینه برخوردار باشند.

در حال حاضر اشخاص زیادی به عنوان مشاور حقوقی سازمان‌ها و ارگان‌های مختلفی مشغول به فعالیت هستند و در مورد مسائل مختلف مشاوره حقوقی می‌دهند.

در واقع می‌توان گفت که مشاور حقوقی یک سبک خاصی از مشاغل حقوقی است که توسط وکلا و سایر افراد متخصص در این زمینه انجام می‌شود.

با جستجو ساده در سامانه وکیل 24 می‌توان فهمید که مشاوران حقوقی فعال در این سامانه اساسا وکلای دادگستری هستند که مشاوره حقوقی به صورت تخصصی ارائه می‌دهند.

به همین جهت این سامانه از محبوبیت خاصی میان موکلین برخوردار است و با توجه به این که وکلای متخصص در آن مشغول فعالیت هستند، می‌تواند انتخاب مناسبی برای افرادی که متقاضی اخذ مشاوره حقوقی هستند، باشد.

اهمیت استفاده از مشاوره حقوقی

ممکن است که در طول زندگی با مسائل و مشکلات فراوانی مواجه شده باشید که گاهی اوقات مرتبط با مسائل حقوقی باشد.

اهمیت استفاده از مشاوره حقوقی زمانی نمود پیدا می‌کند که با مشکلی مواجه شده باشید و آن مشکل جنبه حقوقی داشته باشد.

در واقع اگر ملکی را معامله کرده باشید یا شرکتی را به ثبت رسانده باشید یا قصد طلاق و مطالبه مهریه از همسر خود را دارید، در صورتی که اطلاعات حقوقی کافی در این زمینه نداشته باشید، بهتر است که از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

مشاوره حقوقی در مورد مسائل گوناگونی اهمیت دارد و نمی‌توان آن را مقید به موضوعاتی خاص دانست.

یک وکیل یا مشاور حقوقی مجرب این توانایی را دارد تا در مورد مواجه با رویدادهایی نیز راهکارهای مناسبی را قرار دهد تا مشکلات ایجاد شده برای شما به بهترین شکل ممکن حل و فصل شوند.

در واقع نمی‌توان تضمین کرد که تمامی مشاوره‌های حقوقی ارائه شده توسط وکیل دادگستری در نهایت منجر به ثمره رسیدن خواسته شما شود و آن طور که انتظار دارید، پیش رود.

در هر صورت ارائه ایده و پیشنهاداتی از سوی کارشناسان حقوقی می‌تواند نشان از اهمیت بالای بهره مندی از مشاوره حقوقی باشد.

افرادی که از مشاوره حقوقی به دفعات زیاد استفاده کرده باشند، اهمیت استفاده از تجارب و دانش کارشناسان حقوقی اطلاع کافی دارند و اگر در مورد موضوعی دچار مشکل خاصی شوند، یقینا باز هم از مشاوره‌های حقوقی متخصصان استفاده خواهند کرد.

مشاوره تلفنی وکیل 24 شما را به بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی متصل می‌کند و می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی این اشخاص نهایت استفاده را داشته باشید.

تلفن

زمان مناسب برای اخذ مشاوره حقوقی

در مورد این که چه زمانی باید اقدام به اخذ مشاوره حقوقی کرد، نمی‌توان معیار ثابت و مشخصی را در نظر گرفت و این موضوع بستگی به شرایط و اوضاع پرونده دارد.

برخی افراد ممکن است که در مراحل ابتدایی اقامه دعوا اقدام به اخذ وکیل یا مشاور حقوقی نکنند و در ادامه فرآیند شکایت در این زمینه از از افراد متخصص بهره بگیرند. همچنین سایر اشخاص از همان بدو فرآیند شکایت از مشاوره حقوقی استفاده می‌کنند.

در واقع این موضوع تا حد زیادی به اراده طرفین بستگی دارد اما بهترین زمان برای اخذ وکیل یا مشاوره حقوقی زمانی است که شخصی قصد شکایت داشته یا علیه او دعوایی اقامه گردیده باشد.

مثلا زمانی که شخصی از شما کلاهبرداری کرده باشد و حساب بانکیتان را خالی کرده باشد، نباید در این زمینه تعلل کنید و طرح دعوا را به چند روز بعد از وقوع جرم موکول کنید.

در این شرایط بهتر است در همان موقعی که قربانی کلاهبرداری شدید، از وکیل دادگستری یا کارشناسان متخصص حقوقی استفاده کنید تا روند رسیدگی به شکایت شما در شرایط بهتری انجام شود.

همچنین افرادی که قربانی جرائمی نظیر تجاوز و اسید پاشی قرار می‌گیرند، باید در اسرع وقت از راهنمایی وکلا و کارشناسان حقوقی برای طرح شکایت استفاده کنند.

بنابراین می‌توان گفت که بهترین زمان برای اخذ مشاوره حقوقی زمانی است که در مورد موضوعی خاص به مشکل مواجه شدید که جنبه حقوقی دارد و حل و فصل آن منوط به رسیدگی در مراجع قضایی است.

برخی افراد در این زمینه تعلل می‌کنند یا اعتقاد چندانی هم به اخذ مشاوره حقوقی ندارند و در این زمینه زمانی اقدام به استفاده از مشاوره حقوقی می‌کنند که کارایی و تاثیر چندانی در رسیدگی به دعوا مطروحه ندارد.

در هرصورت هر زمان که به مشاوره حقوقی نیاز پیدا کردید، بهتر است در اسرع وقت با وکیل دادگستری برای رسیدگی به پرونده قرارداد ببندید یا از تجارب و دانش مشاوران حقوقی استفاده کنید.

در ارتباط با پرونده‌های حقوقی داشتن وکیل الزامی است؟

در مورد این موضوع که اقامه دعاوی حقوقی نیاز به وکیل دارد یا خیر، بستگی به نظر موکلین دارد. برخی افراد برای رسیدگی به پرونده های خود وکیل می‌گیرند.

اما برخی دیگر شخصا برای اقامه دعاوی حقوقی اقدام می‌کنند یا از روش‌های دیگری نیز استفاده خواهند کرد.

در هرصورت قانون طرفین دعوا را ملزم به داشتن وکیل نکرده است و این موضوع به اختیار آنها وابسته است. اما در حالت کلی وجود وکیل می‌تواند در حل و فصل پرونده‌های حقوقی بسیار تاثیرگذار باشد و یقینا به نفع طرفین خواهد بود.

با توجه به این که هزینه بالای حق‌الوکاله، ممکن است که شرایط دسترسی به وکیل برای همه افراد فراهم نباشد، می‌توان از طریق مشاوره حقوقی به اطلاعات لازم دست پیدا کرد.

در صورتی که تمایل دارید از کسی شکایت کنید یا در مراجع قضایی دعوایی را برای احقاق حقوق خود اقامه کنید، می‌توانید از متخصصان حقوقی در این زمینه استفاده کنید.

چنانچه به دنبال مشاوران حقوقی مجرب و متخصص هستید، وکیل 24 می‌تواند بهترین گزینه برایتان باشد و از طریق این سامانه می‌توانید به وکلا و کارشناسان حقوقی مجرب و متخصص دسترسی داشته باشید.

هزینه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی

یکی از روش‌هایی که به طور معمول برای ارائه مشاوره حقوقی استفاده می‌شود، به صورت تلفنی است. در این روش موکل با وکیلی که خود انتخاب کرده است، به صورت تلفنی در مورد موضوع مربوطه گفتگو می‌کنند و وکیل یا کارشناس حقوقی راه حل‌های مختلفی را ارائه می‌دهد.

برخی از موکلین تمایل شدیدی به مشاوره حقوقی تلفنی دارند که می‌‎تواند برای حل و فصل مشکل آنها تاثیرگذار باشد.

با توجه به نوع مشکل حقوقی، ممکن است که مشاوره‌های تلفنی حقوقی تا چندین ساعت به طول بیانجامد و طبیعتا متحمل هزینه‌های بیشتری نیز خواهد بود.

در مورد هزینه مشاوره حقوقی نمی‌توان معیار ثابت و دقیقی را در نظر گرفت و این موضوع به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد.

اما قاعدتا هرچه مدت زمان مشاوره تلفنی بیشتر باشد، هزینه بالاتری نیز از موکل اخذ خواهد شد و این رویه تقریبا در تمامی موضوعات مشاوره حقوقی وجود دارد.

اصولا سایت‌های حقوقی که در زمینه مشاوره تلفنی خدمات‌دهی می‌کنند، تعرفه مشاوره‌های خود را اعلام می کنند و افراد متقاضی می‌توانند از این طریق اقدام به دریافت مشاوره نمایند.

وکیل 24 همواره شرایط و اوضاع مالی موکلین را در نظر دارد و با داشتن کمترین نرخ آماده خدمات رسانی در مورد مشاوره حقوقی تلفنی است.

خوشبختانه افرادی که از مشاوره حقوقی تلفنی مجموعه ما استفاده کرده‌اند، از کیفیت و هرینه مشاوره رضایت کافی داشته‌اند و همین موضوع سبب شده است که بهترین خدمات و امکانات حقوقی را در اختیار موکلین قرار دهیم.

زنگ زدن

مزایا استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی وکیل 24

برای دریافت مشاوره حقوقی در وهله اول جستجو ساده در سایت انجام دهید و با مجموعه‌ها و سامانه‌های حقوقی گوناگونی آشنا خواهید شد.

اگر تمایل دارید که با وکلا و متخصین حقوقی در ارتباط باشید و از این افراد مشاوره حقوقی دریافت کنید، سامانه وکیل 24 یقینا انتخاب قابل قبولی برای شما خواهد بود.

گاهی اوقات دیده شده است که اشخاص مختلفی از مجموعه‌ای مشاوره حقوقی دریافت کرده‌اند اما از شرایط کاری و نحوه عملکرد آن‌ها رضایت کافی نداشته‌اند.

با توجه به این که طی چند سال اخیر تعداد مجموعه‌هایی که با هدف سوء استفاده از موکلین اقدام به اخذ مبالغ بالا به عنوان حق‌المشاوره می‌کرده‌اند و در قبال آن هیچگونه خدماتی را ارائه نداده‌اند، زیاد شده است، باید برای دریافت مشاوره حقوقی به مجموعه‌ای مراجعه کنید که دارای سابقه چندین ساله در این زمینه باشد.

مشاوره‌های حقوقی تلفنی وکیل 24 مزیت‌های فراوانی دارد که یکی از آن‌ها برخورداری از شرایط مناسب اطلاعات حقوقی است. از طریق مشاوره حقوقی تلفنی این سامانه می‌توان اطلاعات لازم در مورد نحوه اقامه دعاوی حقوقی و همچنین انجام مراحل لازم در این زمینه را کسب کرد.

مزایا دیگر استفاده از مشاوره حقوقی وکیل 24 به صورت تلفنی، هزینه‌های بسیار مناسب مشاوره است که با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توان اطلاعات حقوقی لازم را در مورد مسائل مختلف کسب کرد.

اگر تحت هرشرایطی قصد دارید از کسی شکایت کنید، راه حل مناسب برای شما استفاده از خدمات و سرویس‌های متنوع سایت وکیل24  است که می‌توانیم شما را در تمام مراحل و فرآیند شکایت راهنمایی کنیم.

با توجه به این طرح دعاوی حقوقی از طریق مراجع قانونی، کمی زمان‌بر و نیازمند رعایت یکسری موارد قانونی است و اصول دادرسی مشخص دارد، که بدون بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران حقوقی مجرب عملا روند رسیدگی را دشوار می‌کند.

اخذ وکیل در این زمینه می‌تواند کمک فراوانی به طرفین دعوی کند اما به دلایل گوناگون ممکن است امکان دسترسی به وکیل وجود نداشته باشد. در این شرایط مشاوره حقوقی تلفنی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا وکیل 24 را انتخاب کنیم؟

مجموعه وکیل 24 با بهره مندی از وکلا، کارشناسان و مشاوران حقوقی مجرب و متخصص آماده خدمات رسانی در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده، اختلافات حوزه کار و روابط کارگر و کارفرما و سایر مسائل حقوقی است.

همچنین این سامانه علاوه بر ارائه مشاوره‌های حقوقی، در زمینه تهیه و تنظیم انواع اوراق قضایی و نحوه قرارداد نویسی نیز خدمات رسانی نیز می‌کند.

در هر صورت چنانچه به مشاوره حقوقی نیاز پیدا کردید و قصد تنظیم شکایت حقوقی در مراجع قضایی و به تبع آن تنظیم دادخواست، شکوائیه و سایر اوراق قضایی را دارید، قبل از هر اقدام حقوقی به سایت وکیل 24 مراجعه کنید و خدمات و امکانات آن بهره مند شوید.

باتوجه به این که وکیل 24 سابقه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات حقوقی دارد و بهترین و مجرب‌ترین حقوقدانان کشور در این مجموعه فعالیت می‌کنند، می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای انتخاب افراد مختلف برای بهره مندی از امکانات و خدمات حقوقی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا